Anthem STR Srebrny - Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny

Zintegrowany Wzmacniacz Anthem STR łączy funkcje oddzielnego przedwzmacniacza ze wzmacniaczem o wysokiej mocy, omijając dzięki temu złożoność oddzielnych komponentów, które mogą mieć wpływ na dźwięk

 • Producent: Anthem
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Czas realizacji: 3-7 dni roboczych

Gwarancja bezpieczeństwa

Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Anthem STR - Zintegrowany wzmacniacz stereo

Zintegrowany Wzmacniacz Anthem STR łączy funkcje oddzielnego przedwzmacniacza ze wzmacniaczem o wysokiej mocy, omijając dzięki temu złożoność oddzielnych komponentów, które mogą mieć wpływ na dźwięk.
W modelu STR oparliśmy się na sprawdzonej technologii, która stanowiła fundament dla inżynierów, by stworzyć całkowicie nowe urządzenie, które dostarczy wysokiej mocy, naturalnego dźwięku i fantastycznego odsłuchu.

Zintegrowany wzmacniacz STR oferuje również więcej opcji konfiguracji subwoofera. Użyj jednego subwoofera lub dwóch dla obu kanałów lub dwóch niezależnych subwooferów dla kanału prawego i lewego. Zarządzanie basem w połączeniu z ARC jest proste i zaprojektowane do łatwego miksowania osiągając niezwykle dokładną i realistyczną wydajność.

Innymi innowacjami są wysokiej rozdzielczości przedwzmacniacz i sekcja cyfrowa z obsługą asynchronicznego portu USB do 32-bit / 384 kHz PCM i DSD 2.8 / 5.6 MHz. I... więcej. Poza najnowocześniejszą technologią i unikatowymi innowacjami, jedno spojrzenie mówi, że STR jest innym potworem wzmocnienia. Duży wyświetlacz TFT (Thin Film Transistor) na panelu przednim zapewnia zaskakująco łatwą kontrolę dzięki łatwemu w obsłudze menu. Jest to część luksusowego i nowoczesnego designu, wyróżniający się, ale zachowany w dwóch klasycznych wykończeniach: czarnym lub srebrnym.

Wielki i precyzyjny transformator toroidalny oraz dopasowane kondensatory nadwzmacniaczowe działają w harmonii z wysokonakładowym i wysokowydajnym wzmacniaczem, aby uzyskać zdumiewające 550W na kanał mocy ciągłej aż do 2 omów!
Moc szczytowa jest osiągana natychmiastowo i bez wysiłku, zdumiewa tym, jak łatwo radzi sobie nawet z wymagającym materiałem. Wykorzystanie wielu urządzeń dwubiegunowych znacznie zmniejsza zniekształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu ekstremalnej liniowości, dużej przepustowości
i niezawodności.

Komponenty premium
Starannie wyselekcjonowane komponenty użyte do wykonania urządzenia, a wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane przez markę Anthem. Uważamy, że dwukanałowe słuchanie wymaga szczególnej precyzji. Każdy element musi równoważyć ekstremalną moc i delikatną przejrzystość brzmienia, a nieskazitelna integralność sygnału jest wskaźnikiem wydajności stereo.

Anthem STR został zaprojektowany właśnie do tego celu.
Z możliwie najkrótszymi ścieżkami sygnału i różnicowym układem analogowym względem cyfrowego, aby zniwelować niechciane artefakty i ograniczyć szumy do minimum.

Anthem wzięło także pod uwagę wzrastającą popularność płyt winylowych i dodało do STR oddzielne wejścia dla współpracy z wkładkami MM i MC, a sekcją phono jest całkowicie ekranowana w celu utrzymania czystości sygnału. Udoskonalony wzmacniacz zintegrowany STR ujawnia ukrytą magię klasycznych mediów.

Innowacyjna Elektronika
Nie mniej ważny jest nieinwazyjny i bezkonsolidowy obwód ALM (Advanced Load Monitoring), który chroni sekcję wyjściową Zintegrowanego Wzmacniacza STR dzięki ciągłemu monitorowaniu temperatury, prądu i napięcia w celu zapewnienia optymalnej wydajności przy długiej pracy.

Crafted in Canada - robi różnicę!
Zintegrowany wzmacniacz STR został zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie. Co więcej: jest pierwszym w serii nowych produktów premium STR autorstwa marki Anthem - lidera w dziedzinie audio i sterowania.

Konwersja z sygnału cyfrowego na analogowy
Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku z laptopa z systemem Windows lub Mac. Anthem STR Integrated wykorzystuje wysokiej jakości asynchroniczne wejście audio USB do przesłania cyfrowo zapisanej muzyki na doskonałe analogowe brzmienie.

Audiofilskie terminale
Nasze niestandardowe i mocne terminale zapewniają pełną moc energii elektrycznej przez cały czas. Są łatwe w obsłudze i ułatwiają podłączenie nawet dużych kabli głośnikowych.

Stabilny jak skała
Nasze wzmacniacze są stabilne nawet w trudnych warunkach takich jak niska impedancja, dzięki czemu nawet dynamiczne utwory będą brzmieć nieziemsko.

Powiększony toroidalny transformator mocy
Zintegrowany wzmacniacz STR oferuje niesamowitą dynamikę dzięki ogromnemu zasilaczowi „audiophile approved”. Zaawansowany toroidalny transformator mocy i potrójna osłona zapewniają wyjątkowo cichą pracę przy niskim natężeniu promieniowania pola magnetycznego.
Zapewnia to czysty i pozbawiony szumów dźwięk, który jest potrzebny do odtworzenia pełnej dynamiki najbardziej złożonych nagrań muzycznych.

Odłączany przewód zasilający
Dzięki wyposażeniu we wtyk zasilania IEC i wysokiej mocy oraz wysokiej jakości przewody zasilania AC, zintegrowane wzmacniacze STR demonstrują swoje predyspozycje dla klasy high-end.

Specyfikacja:

 • sekcja przedwzmacniacza o wysokiej rozdzielczości
 • wysokowydajny wzmacniacz (600W @ 2Ω)
 • kompatybilny z System Korekcji Akustyki Pomieszczenia (ARC) dla optymalizacji dźwięku
 • zarządzanie basem dla dwóch subwooferów: dla sygnału mono lub stereo
 • próbkowanie źródeł niższej rozdzielczości aż do 24-bit / 192 kHz
 • asynchroniczny DAC USB obsługuje 32-bitowy / 384 kHz PCM oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz
 • wejścia S/PDIF koaksjalne i optyczne oraz zbalansowane AES / EBU
 • wzmacniacz gramofonowy dla wkładek z MM i MC
 • wyświetlacz na przednim panelu z technologią Thin Film Transistor (TFT), dzięki czemu znacznie poprawiona jest jakość wyświetlanych obrazów w stosunku do standardowego ekranu LCD
 • wejścia gramofonowe MM i MC, wejście zbalansowane oraz pojedyncze analogowe
 • analogowy tryb bezpośredni
 • sekcja wzmacniacza wykorzystuje 8 bipolarnych tranzystorów na kanał, toroidalny transformator zasilający oraz Zaawansowany System Monitorowania Obciążenia (Advanced Load Monitoring) dla 225 W przy 8 Ω, 400 W przy 4 Ω, 600 W przy 2 Ω (dla mocy ciągłej)
 • możliwość sterowania poprzez Ethernet i RS-232
 • Liczba kanałów 2
 • Moc wyjściowa na kanał / impedancja 200W / 8 ohm
  400W / 4 ohm
  550W / 2 ohm
 • Złącza wejściowe cyfrowe 1 x USB, 1 x AES / EBU, 1 x Coaxial, 1 x Toslink
 • Złącza wejściowe analogowe 1 x RCA, 1 x XLR, 1 x MM, 1 x MC
 • Pasmo przenoszenia 10 Hz - 80 kHz
 • Stosunek sygnał-szum 96 dB (w pomieszczeniu), 82 dB (w komorze bezechowej)
 • Funkcje / wyposażenie Kompatybilny z ARC
 • Tryb wybierania analogowego
 • Zużycie energii 250W
 • Wymiary (W x S x G) 17.2 x 43.2 x 44.5 cm
 • Waga 18 kg / szt.