Marantz Cinema - Nowa linia amplitunerów Marantz

21-12-2022

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą amplitunerów marki Marantz. Seria Cinema to nowa linia w skład której wchodzą:

 

 

 

Marantz wprowadza na rynek serię Marantz CINEMA, nową linię łatwych w codziennym użytkowaniu produktów kina domowego, którą cechują: nienaganna wydajność dźwięku, bogactwo funkcjonalności i piękna stylizacja.

„Seria CINEMA to konwergencja trzech charakterystycznych cech dziedzictwa Marantz — wyjątkowo wysokiej wydajności, drobiazgowej jakości wykonania i eleganckiego, ponadczasowego wzornictwa – powiedział Joel Sietsema, prezes Marantz i Classé. – Najbardziej wymagający miłośnicy kina i audiofile docenią immersyjne wrażenia dźwiękowe serii CINEMA, fachowo zaprojektowane z myślą o dedykowanym kinie domowym. Entuzjaści, którzy oczekują zarówno formy, jak i funkcji, w równym stopniu docenią godny ekspozycji kunszt rzemieślniczy, który doskonale uzupełnia każdą luksusową przestrzeń życiową.”

Wszystkie amplitunery z serii CINEMA charakteryzują się doskonałą wydajnością i potężnym dźwiękiem 3D dzięki najnowszym immersyjnym formatom audio, takim jak Dolby Atmos®, DTS:X oraz obrazowi 8K dostępnym na wielu wejściach, technologii optymalizacji akustyki pomieszczenia oraz licznym funkcjom zaprojektowanym w celu poprawy jakości rozrywki domowej.

Technologia HEOS® Built-In dostępna w komponentach z serii CINEMA oferuje obsługę funkcjonalności multi-room, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami lub sportem z popularnych serwisów streamingowych lub osobistych bibliotek muzycznych – korzystając z łączności Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2. Wyglądając równie dobrze, jak brzmi, emanuje nowoczesną ekspresją ponadczasowego designu będącego synonimem dziedzictwa Marantz, w tym kultowego wyświetlacza iluminatora i innych eleganckich elementów wizualnych.

Jako bonus dla instalatorów i użytkowników końcowych, całkowicie nowy graficzny interfejs użytkownika o wysokiej rozdzielczości i kompatybilność głosowa sprawiają, że konfiguracja i obsługa jest łatwa i intuicyjna. Instalatorzy uzyskują również dostęp do wielu nowych funkcji, w tym trybu CI, który chroni określone ustawienia i zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności serwisu z powodu błędu użytkownika.