Marantz SR7015 Amplituner Kina Domowego 11.2 | 8K, Alexa, HEOS | Raty i Dostawa Gratis | Salon Warszawa |

Marantz SR7015 to amplituner wyjątkowo wysokiej klasy z linii amplitunerów kina domowego Marantz SR - pełno wymiarowych. Amplituner ten obsługuje systemy głośnikowe w konfiguracji 9.2 o mocy wyjściowej na kolumny 200W na kanał przy 6omach (dokładna specyfikacja w opisie) i w pełni wspiera standard 4K Ultra HD oraz 8K

Marnatz SR7015 jest jedną z pierwszych i nielicznych konstrukcji w pełni wspierających standard 8K

 • Producent: Marantz
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: 14 - 21 dni roboczych
  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • szt.
 • 8 499,00 zł
 • Oblicz

* Usługa "Dostawa + podłączenie z konfiguracją" obejmuje podłączenie zakupionego przez klienta sprzętu pod wskazanym adresem (w Warszawie i jej najbliższej okolicy) wraz z podstawową konfiguracją amplitunera. W przypadku wątpliwości lub chęci potwierdzenia zakresu usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 747 02 90

Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

 • Urządzenie objęte gwarancją polskiego dystrybutora - firmy HORN
 • Istnieje możliwość umówienia podłączenia sprzętu w domu (Warszawa i okolice)
 • Przesyłka kurierska ubezpieczona
 • Istnieje możliwość umówienia prezentacji sprzętu w domu (Warszawa i okolice)

Marantz SR7015 to topowy amplituner kina domowego wspierający technologię 8K

 

KOLOR SILVER DOSTĘPNY OD RĘKI

 

Amplituner Marantz SR7013 Czarny

Marantz bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu podszedł do nowego modelu amplitunera kina domowego w sposób sprawdzony. Zdecydowano, że zaczerpnięcie tego co najlepsze z poprzedników, poprawienie i rozwój rzeczy znanych i dodanie sporej ilości nowości z rynku będzie najlepszym rozwiązaniem. Dziś możemy jedynie przyznać rację inżynierom, którzy stworzyli małe dzieło sztuki.

Stworzony w ten sposób amplituner kina domowego Marantz SR7015 sprawia, że wyróżnia się zdecydowanie od modeli oferowanych przez konkurencję zarówno pod względem jakości dźwięku, funkcjonalności i technologii użytych w nim.

Marantz zawsze uważał, że najistotniejsza jest jakość - użytych materiałów i co ważne jakość dźwięku. Amplituner Marantz SR7015 dysponuje olbrzymią mocą (Każdy kanał zasilany jest mocą 200 W. Istnieje też opcja dodania zewnętrznego wzmacniacza. Dzięki temu amplituner może obsługiwać głośniki w konfiguracji 11.2.) co pozwala w pełni cieszyć się z możliwości oferowanych przez najnowsze systemy Kina domowego.

Marantz jako firma od zawsze był i jest wierny swoim tradycjom a za tym idzie od zawsze stawia na dźwięk, ale nie zapomina o otaczającym nas rozwoju i podąża z duchem czasu nie odstając a nawet wyprzedzając konkurencję.

Amplituner Marantz SR7015 w pełni wspiera przesył bezprzewodowy, czyli wspiera takie rozwiązania jak Bluetooth, AirPlay 2 z systemem HEOS włącznie, wprowadzając go w erę komunikacji bezprzewodowej audio pozwalającej również na sterowanie urządzeniami z obsługą HEOS. Użytkownik zyskuje w ten sposób możliwość dostępu do wszystkich serwisów Streamingowych dostępnych w Polsce. Dodatkowo wspiera też sterowanie głosowe dzięki Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Z ciekawostek warto wymienić w moduł Bluetooth Out! Dzięki niemu mamy możliwość podłączenia dowolnych bezprzewodowych słuchawek. Użytkownik ma możliwość przesyłania dźwięku tylko do słuchawek lub słuchania dźwięku na słuchawkach i na kolumnach

Amplituner ten posiada aż osiem wejść HDMI, w tym jedno na przednim panelu oraz aż 3 wyjścia HDMI. Każde z nich obsługuje najnowsze  standardy: HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) wideo 21:9, 3D oraz BT.2020. Obsługa zaś eARC umożliwia transmisję dźwięku 3D bezpośrednio z telewizora do amplitunera AV poprzez pojedynczy kabel HDMI.

 

 • Obsługa 8K/60Hz i 4K/120Hz dla każdego systemu domowej rozrywki: Dzięki najnowszym technologiom HDMI możesz cieszyć się jakością obrazu w rozdzielczości 8K z urządzeń źródłowych 8K lub skalować sygnał do 8K ze źródeł Full HD lub 4K.
 • Obsługa najbardziej zaawansowanych trójwymiarowych formatów dźwięku: Dekodowanie i przetwarzanie Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enchanced oraz Auro-3D zapewnia uzyskanie wciągającego, wielowymiarowego dźwięku.
 • Kanał zwrotny audio (eARC): Podłącz telewizor z obsługą eARC HDMI poprzez główne wyjście HDMI, aby umożliwić transfer nieskompresowanych i kodowanych obiektowo formatów dźwięku, takich jak Dolby Atmos i DTS:X, bezpośrednio z aplikacji Smart TV do amplitunera AV.
 • Najlepsze technologie dla kina domowego: Obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution oraz BT.2020, a także Dynamic HDR zapewniają wyjątkową jakość obrazu pod względem jasności, klarowności i kontrastu.
 • Zaawansowane funkcje dla graczy: Poczuj dreszczyk emocji ciesząc się niesamowitym obrazem i mniejszą ilością lagów dzięki rozdzielczości 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT).

 

 

Marantz SR7013 Amplituner Kina domowego silver

Zastosowana w Marantz SR7015 technologia Dolby Atmos Height Virtualization pozwala użytkownikom na uzyskanie wrażenia odsłuchowego 3D bez potrzeby stosowania dedykowanych dodatkowych głośników. Technologia wirtualizacji wysokości Dolby Atmos dodaje wirtualne efekty wysokościowe i przestrzenne lub używa wszystkich kanałów do ustawienia 9.2, a technologia dodaje zwirtualizowane efekty wysokościowe, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia bez dedykowanych głośników surround lub głośników nadrzędnych.

Amplituner Marantz dzięki 32-bitowym przetwornikom cyfrowo-analogowym oferuje dekodowanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości z wielu bezstratnych formatów plików, w tym ALAC, FLAC i WAV z prędkością do 24 bit/192 kHz. Jest również kompatybilny z plikami DSD 2,8/5,6 MHz (DSD to format kodowania audio SACD).

 

Najważniejsze funkcje i cechy:

 

 • Marantz SR7015 to 9 kanałowy amplituner AV. Każdy kanał zasilany jest mocą 200 W. Po podłączeniu wzmacniacza zewnętrznego istnieje możliwość podłączenia głośników o konfiguracji 11.2. Urządzenie jest mocne, a zarazem wydajne.
 • Model ten jest zgodny z najnowocześniejszymi standardami np. 4K/60 Hz, 4:4:4 color resolution, HDR, BT.2020 , Dolby Vision oraz HLG (Hybrid Log Gamma). To właśnie dlatego mamy zagwarantowaną najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku.
 • Obsługa i pełne wsparcie sygnału 8K
 • Urządzenie posiada 8 wejść HDMI (wszystkie obsługują standard HDCP 2.2) oraz 3 wyjścia HDMI. Jedno wejście znajduje się na przednim panelu, co ułatwia podłączenie pozostałych sprzętów.
 • Technologia eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że możliwe jest odtwarzanie niemal wszystkich formatów audio. W każdym przypadku dźwięk będzie czysty, pozbawiony zniekształceń i niedoskonałości.
 • Przetworniki cyfrowo-analogowe umożliwiają bezproblemowe odtwarzanie materiałów zarówno z źródeł cyfrowych, jak i analogowych.
 • Technologie Dolby Atmos oraz DTS: X zapewniają przestrzenny dźwięk, który przeniesie nas w same centrum akcji. Do prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy delektować się efektami dźwiękowymi ulubionych filmów, czy też brzmieniem utworów muzycznych. Wielowymiarowy dźwięk nie wymaga zastosowania głośników wysokości.
 • Opatentowana technologia HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) poprawia jakość dźwięku, dzięki czemu staje się on czysty, a jednocześnie bogaty w detale.
 • Urządzenie posiada moduł Wi-Fi o paśmie przenoszenia 2,4 GHz / 5 GHz. Przekłada się to na  niezakłócone odtwarzanie nawet w przypadku dużego zagęszczenia sieci.