Focal Chora 826 - Kolumna podłogowa - Raty 0%, Dostawa 0zł - Salon Warszawa

Focal Chora 826 to nowa flagowa konstrukcja kolumny podłogowej stworzona przez markę Focal. Wykorzystane w niej nowe rozwiązania znacząco poprawiły odbiór nowej serii Chora.

  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • 3 199,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

Gwarancja bezpieczeństwa

Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Focal Chora 826 to nowy flagowy model kolumny stworzony z myślą o nowej linii Chora która zastąpiła serię Focal Chorus  700.

Nowa linia Chora pozostała wierna założeniom jakie od lat przyświecały inżynierom Focal dzięki czemu udało się stworzyć budżetowy głośnik skupiony na szerokiej scenie i nowoczesnym wyglądzie.

Obudowa kolumna jest lekko pochylona, ma to na celupoprawę ukierunkowania dźwięku.

Wykorzystano w niej 1' przetwornik wysokotonowy wykonany z materiału redukującego zniekształcenia prawie o 1/3. Zastosowano w niej również trzy przetworniki 6,5" z czego dwa są wykorzystywane jako przetworniki niskotonowe a jeden jako średniotonowy.

Otwór Bass-reflex został umiejscowiony na froncie kolumny, dzięki czemu udało się ograniczyć problemy związane z rozstawieniem kolumn w pomieszczeniu i konieczności odsuwania ich od ściany.

 

Typ 3-drożny głośnik podłogowy bass-reflex
Przetworniki 2x 6½" (16,5 cm) głośnik niskotonowy Slatefiber, 6½" (16,5 cm) średniotonowy Slatefiber, 1" (25 mm) odwrócony stożek wysokotonowy TNF Al/Mg
Czułość (2,83V/1m) 91 dB
Pasmo przenoszenia (± 3dB) 48 Hz - 28 kHz
Punkt niskiej częstotliwości (-6dB) 39 Hz
Impedancja nominalna 8 Ω
Impedancja minimalna 4 Ω
Zalecana moc wzmacniacza 40 – 250 W
Częstotliwość zwrotnicy 270 Hz - 2700 Hz