Marantz SR8015 Amplituner Kina Domowego 13.2 8K, Alexa, HEOS, Raty i Dostawa Gratis

NOWOŚĆ! Marantz SR8015 to najnowszy amplituner  z linii amplitunerów kina domowego Marantz SR - pełno wymiarowych. Amplituner ten obsługuje systemy głośnikowe w konfiguracji 11.2 o mocy wyjściowej na kolumny 205W na kanał przy 6omach (dokładna specyfikacja w opisie) i w pełni wspiera standard 4K Ultra HD oraz 8K

Marnatz SR8015 jest jedną z nielicznych konstrukcji w pełni wspierających standard 8K

 • Manufacturer: Marantz
 • Availability: Exists Exists
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • szt.
 • 14,999.00 zł
 • Oblicz

The product is shipped within 24 hours.

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by a one-year warranty.

You can return the product within 14 days.

Marantz SR8015 to najnowszy amplituner kina domowego od Marantz wspierający technologię 8K 

 

Amplituner Marantz SR7013 Czarny

Marantz bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu po raz kolejny podszedł do nowego modelu amplitunera kina domowego w sposób sprawdzony. Zdecydowano, że zaczerpnięcie tego co najlepsze z poprzedników, poprawienie i rozwój rzeczy znanych i dodanie sporej ilości nowości z rynku będzie najlepszym rozwiązaniem. Dziś możemy jedynie przyznać rację inżynierom, którzy stworzyli małe dzieło sztuki.

Stworzony w ten sposób amplituner kina domowego Marantz SR8015 sprawia, że wyróżnia się zdecydowanie od modeli oferowanych przez konkurencję zarówno pod względem jakości dźwięku, funkcjonalności i technologii użytych w nim.

Marantz zawsze uważał, że najistotniejsza jest jakość - użytych materiałów i co ważne jakość dźwięku. Amplituner Marantz SR8015 dysponuje olbrzymią mocą (Każdy kanał zasilany jest mocą 205 W) co pozwala w pełni cieszyć się z możliwości oferowanych przez najnowsze systemy Kina domowego.

Marantz jako firma od zawsze był i jest wierny swoim tradycjom a za tym idzie od zawsze stawia na dźwięk, ale nie zapomina o otaczającym nas rozwoju i podąża z duchem czasu nie odstając a nawet wyprzedzając konkurencję.

Amplituner Marantz SR8015 w pełni wspiera przesył bezprzewodowy, czyli wspiera takie rozwiązania jak Bluetooth, AirPlay 2 z systemem HEOS włącznie, wprowadzając go w erę komunikacji bezprzewodowej audio pozwalającej również na sterowanie urządzeniami z obsługą HEOS. Użytkownik zyskuje w ten sposób możliwość dostępu do wszystkich serwisów Streamingowych dostępnych w Polsce. Dodatkowo wspiera też sterowanie głosowe dzięki Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Z ciekawostek warto wymienić w moduł Bluetooth Out! Dzięki niemu mamy możliwość podłączenia dowolnych bezprzewodowych słuchawek. Użytkownik ma możliwość przesyłania dźwięku tylko do słuchawek lub słuchania dźwięku na słuchawkach i na kolumnach

 • Obsługa 8K/60Hz i 4K/120Hz dla każdego systemu domowej rozrywki: Dzięki najnowszym technologiom HDMI możesz cieszyć się jakością obrazu w rozdzielczości 8K z urządzeń źródłowych 8K lub skalować sygnał do 8K ze źródeł Full HD lub 4K.
 • Obsługa najbardziej zaawansowanych trójwymiarowych formatów dźwięku: Dekodowanie i przetwarzanie Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enchanced oraz Auro-3D zapewnia uzyskanie wciągającego, wielowymiarowego dźwięku.
 • Kanał zwrotny audio (eARC): Podłącz telewizor z obsługą eARC HDMI poprzez główne wyjście HDMI, aby umożliwić transfer nieskompresowanych i kodowanych obiektowo formatów dźwięku, takich jak Dolby Atmos i DTS:X, bezpośrednio z aplikacji Smart TV do amplitunera AV.
 • Najlepsze technologie dla kina domowego: Obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution oraz BT.2020, a także Dynamic HDR zapewniają wyjątkową jakość obrazu pod względem jasności, klarowności i kontrastu.
 • Zaawansowane funkcje dla graczy: Poczuj dreszczyk emocji ciesząc się niesamowitym obrazem i mniejszą ilością lagów dzięki rozdzielczości 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT).

 

W najnowszym amplitunerze od Marantz znajdziemy 8 wejść HDMI oraz 3 wyjścia HDMI, w tym jedno wyjście dedykowane do rozdzielczości 8K. Rozdzielczość ta  obsługuje rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 wideo, 3D oraz BT.2020. Ponadto, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.3 jest obsługiwany na wszystkich portach HDMI. Oferując najnowsze technologie i specyfikacje HDMI, nowy SR8015 pozwala przenieść rozrywkę domową na wyższy poziom dzięki obsłudze HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS i QFT. Procesor wideo może przeskalowywać natywne źródła wideo do jakości 8K. SR8015 zapewnia również kompatybilność z funkcją HDMI eARC, która obsługuje doskonałej jakości formaty dźwięku 3D, takie jak Dolby Atmos i DTS:X z aplikacji telewizyjnych. Dla wygody wejścia HDMI automatycznie zmieniają nazwy na podstawie informacji dostarczonych przez źródło (jeśli są dostępne).

 

Marantz SR7013 Amplituner Kina domowego silver

Zastosowana w Marantz SR8015 technologia Dolby Atmos Height Virtualization pozwala użytkownikom na uzyskanie wrażenia odsłuchowego 3D bez potrzeby stosowania dedykowanych dodatkowych głośników. Technologia wirtualizacji wysokości Dolby Atmos dodaje wirtualne efekty wysokościowe i przestrzenne lub używa wszystkich kanałów do ustawienia 11.2, a technologia dodaje zwirtualizowane efekty wysokościowe, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia bez dedykowanych głośników surround lub głośników nadrzędnych.

Dekodowanie DTS:X umieszcza dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio 3D. Dołączony silnik mapowania przestrzennego DTS Neural:X oferuje lepszą immersję i większy realizm dla wszystkich Twoich ulubionych filmów. DTS Virtual:X zapewnia wciągający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty wyższej warstwy w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Amplituner Marantz dzięki 32-bitowym przetwornikom cyfrowo-analogowym oferuje dekodowanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości z wielu bezstratnych formatów plików, w tym ALAC, FLAC i WAV z prędkością do 24 bit/192 kHz. Jest również kompatybilny z plikami DSD 2,8/5,6 MHz (DSD to format kodowania audio SACD).

 

Amplituner dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Czarny i Silver Gold

 

Najważniejsze funkcje i cechy:

 

 • Marantz SR8015 to 13 kanałowy amplituner AV. Każdy kanał zasilany jest mocą 205 W. Po podłączeniu wzmacniacza zewnętrznego istnieje możliwość podłączenia głośników o konfiguracji 11.2. Urządzenie jest mocne, a zarazem wydajne.
 • Model ten jest zgodny z najnowocześniejszymi standardami np. 4K/120 Hz, 4:4:4 color resolution, HDR, BT.2020 , Dolby Vision oraz HLG (Hybrid Log Gamma). To właśnie dlatego mamy zagwarantowaną najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku.
 • Obsługa i pełne wsparcie sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz dla każdego systemu domowej rozrywki
 • Urządzenie posiada 8 wejść HDMI (wszystkie obsługują standard HDCP 2.2) oraz 3 wyjścia HDMI. Jedno wejście znajduje się na przednim panelu, co ułatwia podłączenie pozostałych sprzętów.
 • Technologia eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że możliwe jest odtwarzanie niemal wszystkich formatów audio. W każdym przypadku dźwięk będzie czysty, pozbawiony zniekształceń i niedoskonałości.
 • Przetworniki cyfrowo-analogowe umożliwiają bezproblemowe odtwarzanie materiałów zarówno z źródeł cyfrowych, jak i analogowych.
 • Technologie Dolby Atmos oraz DTS: X zapewniają przestrzenny dźwięk, który przeniesie nas w same centrum akcji. Do prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy delektować się efektami dźwiękowymi ulubionych filmów, czy też brzmieniem utworów muzycznych. Wielowymiarowy dźwięk nie wymaga zastosowania głośników wysokości.
 • Opatentowana technologia HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) poprawia jakość dźwięku, dzięki czemu staje się on czysty, a jednocześnie bogaty w detale.
 • Urządzenie posiada moduł Wi-Fi o paśmie przenoszenia 2,4 GHz / 5 GHz. Przekłada się to na  niezakłócone odtwarzanie nawet w przypadku dużego zagęszczenia sieci.