Marantz SR5015 DAB Silver Amplituner Kina Domowego 7.2 Raty 0%, Dostawa Gratis, Salon Warszawa

Marantz SR5015 DAB to kolejny amplituner kina domowego Marantz z serii urządzeń SR - pełno wymiarowy. Marantz swój nowy amplituner uzbroił w 7.2 kanałowy wzmacniacz, który dysponuje mocą 180 W na kanał przy 6omach (dokładna specyfikacja w opisie).

Marantz SR5015 DAB jest kolejną konstrukcją, która w pełni wspiera standard 8K

 • Manufacturer: Marantz
 • Availability: Na zamówienie
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • szt.
 • 4,499.00 zł
 • Oblicz

The product is shipped within 24 hours.

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by a one-year warranty.

You can return the product within 14 days.

Marantz SR5015 DAB to nowy amplituner kina domowego z serii SR z pełną obsługą formatu 8K

Marantz bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu po raz kolejny zdecydował się na rozwój i stworzył nowy model amplitunera kina domowego. Kolejny raz zdecydowali, że skorzystają ze swoich najlepszych rozwiązań zastosowanych w poprzednikach, które zostały przez nich udoskonalone. Zastosowanie takiego rozwiązania i dodanie dużej ilości nowości z rynku sprawiło, że stworzyli kolejne dzieło, które sprawuje się lepiej od poprzedników. 

Marantz SR5015 DAB amplituner kina domowego zwraca szczególną uwagę na jakość dźwięku, eleganckie wykończenie wykończenie i funkcjonalność urządzenia dzięki czemu wyróżnia się na tle konkurencji.

Marantz zawsze uważał, że najistotniejsza jest jakość - użytych materiałów i co ważne jakość dźwięku. Amplituner Marantz 5015 dysponuje olbrzymią mocą (180W na każdy kanał przy 6ohm).

Marantz był i jest wierny swoim tradycjom i od zawsze stawia na dźwięk, nie zapominając o rozwoju i podąża z duchem czasu nie odstając a nawet wyprzedzając konkurencję.

Marantz SR5015 to amplituner, który w pełni wpiera przesył bezprzewodowy, czyli wspiera takie rozwiązania jak Bluetooth, AirPlay 2 z systemem HEOS włącznie, wprowadzając go w erę komunikacji bezprzewodowej audio pozwalającej również na sterowanie urządzeniami z obsługą HEOS. Użytkownik zyskuje w ten sposób możliwość dostępu do wszystkich serwisów Streamingowych dostępnych w Polsce. Dodatkowo wpiera też sterowanie głosowe dzięki Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa. 

Warto wspomnieć o zastosowanym module Bluetooth Out! Dzięki niemu mamy możliwość podłączenia dowolnych bezprzewodowych słuchawek. Użytkownicy mają możliwość przesyłania dźwięku tylko do słuchawek lub słuchania dźwięku na słuchawkach i na kolumnach. 

Amplituner ten posiada aż osiem wejść HDMI, w tym jedno na przednim panelu oraz aż 3 wyjścia HDMI. Każde z nich obsługuje najnowsze  standardy: HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) wideo 21:9, 3D oraz BT.2020. Obsługa zaś eARC umożliwia transmisję dźwięku 3D bezpośrednio z telewizora do amplitunera AV poprzez pojedynczy kabel HDMI.

Technologia Dolby Atmos Height Virtualization która jest zastosowana w SR5015 pozwala użytkownikom na uzyskanie wrażenia odsłuchowego 3D bez stosowania dodatkowych dedykowanych głośników. Technologia Dolby Atmos Virtualization dodaje wirtualne efekty wysokościowe i przestrzenne lub używa kanałów do ustawienia 9.2, dodatkowo technologia dodaje zwirtualizowane efekty wysokościowe, aby uzyskać mocniej wyciągnięte wrażenia bez stosowania dedykowanych głośników surround lub głośników nadrzędnych. 

Amplituner Marantz SR5015 posiada 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy dzięki któremu dekodowany jest dźwięk w wysokiej rozdzielczości z wielu bezstratnych formatów plików, w tym ALAC, FLAC i WAV z prędkością 24bit/192 kHz. Jest również kompatybilny z plikami DSD 2.8 MHz oraz 5,6 MHz dzięki czemu możemy słuchać muzyki w takiej jakości jakiej chciał tego artysta. 

 

Najważniejsze funkcje i cechy:

 • Sterowanie głosem za pomocą Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa
 • IMAX Enhanced, Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Speakers Virtualizer i DTS Virtual: X
 • 7 + 1 wejść HDMI / 3 wyjścia (w tym 1 x strefa 2) ze skalowaniem eARC, 4k60
 • Funkcjonalność HEOS, AirPlay 2, Spotify Connect, Streaming Hi-Res
 • Obsługa aplikacji Audyssey MultEQ-XT32 + MultEQ Editor 
 • Aluminiowy panel przedni z klapką 
 • Bluetooth IN / OUT (słuchawki)