Kolumny Focal Kanta w Salonie Audio Format w Warszawie

15-10-2021
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej sali odsłuchowej zagościły nowe kolumny wprost od Focal @focalofficial
 
Marki Focal nie musimy nikomu z Państwa przedstawiać. Ten znakomity i rozpoznawalny na całym świecie producent kolumn od lat traktowany jest jako jeden z wyznaczników trendów i dobrego brzmienia. Kolumny tej marki od lat są ręcznie produkowane w fabrykach, które dla zachowania najwyżej jakości kolumn Focal mają swoje siedziby bezpośrednio we Francji. Ostatnie sytuacje na rynku związane z pandemią i problemami logistycznymi doprowadziły do tego, że producent przeniósł do Francji praktycznie każdy etap produkcji, dzięki czemu jest mniej podatny na opóźnienia związane z transportem i wachania cen wynikające bezpośrednio z transportu.
 
 
Ale wróćmy do sedna, czyli do Kolumny Focal Kanta
W naszej sali odsłuchowej w salonie Audio Format w Warszawie zagościły kolumny Focal Kanta No2, które od pierwszych chwil zaskakują jakością wykonania, a po daniu im chwili na wygrzanie efekt dźwiękowy jest zaskakująco pozytywne i od pierwszych chwil obiecuje niezapomniane wrażenia.
Dynamika, kontrola w całym zakresie pasma i pięknie odtworzona scena, to pierwsze co możemy usłyszeć, a z każdą chwilą spędzoną z tymi kolumnami wrażenia stają się coraz lepsze. Kolumna cieszy niezwykle perfekcyjnym odwzorowaniem dźwięków, a przy tym nie zapomina o potrzebie zachowania dynami w dolnych rejestrach bez utraty szczegółowości w górnych rejestrach.
Kolumny Focal Kanta No2 od pierwszych chwil prezentują swój niezwykły potencjał, który z odrobiną naszej pomocy będzie w stanie pozytywnie zaskoczyć wielu fanów branży audio, którzy do tej pory nie byli przekonani do tej Francuskiej marki jaką jest Focal.
Całość spięta została przez nas z rewelacyjnym wzmacniaczem Naim Supernait 3. Efekt jest bardzo przyjemny, kolumny Focal Kanta No2 zgrywają się rewelacyjnie i z czystym sumieniem możemy polecić Państwu takie zestawienie, które jest dostępne do odsłuchu w naszym salonie na codzień.
 
Całość dostępna jest na naszej stronie www.audioformat.pl lub bezpośrednio pod poniższymi adresami
 
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Salonu