Amplituner stereo Marantz Stereo 70S

13-10-2023

Amplituner Stereo Marantz 70S

 

Marantz Stereo 70s to najnowszy amplituner stereofoniczny z nowej linii urządzeń Marantz.

Nowa linia stylistyczna urządzeń Marantz z serii Cinema oraz Stereo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, co jest dobrze znaną praktyką stosowaną również w poprzednich liniach urządzeń Marantz, na szczęście poza nowatorską stylistyką mamy tu do czynienia z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku z jaką możemy się spotkać w urządzeniach tej klasy. Amplituner gra naprawdę bardzo dobrze i dla wielu może okazać się idealnym rozwiązaniem na początek drogi Hi-Fi stereo.

Amplituner ten poza rozbudowaną sekcją wejść cyfrowych i analogowych oferuje też wsparcie rozwiązań sieciowych dostępnych w aplikacji HEOS. Najważniejsze wejścia i wyjścia wykorzystane w tym urządzeniu to:

     Front amplitunera Marantz Stereo 70S   Tył amplitunera stereo Marantz Stereo 70S

  • 6 wejść HDMI (3 w standardzie 2.1 oraz 3 w starszym standardzie 2.0)
  • 1 wyjście HDMI obsługujące 8K (120 FPS w 4K oraz rozdzielczość 8K)
  • Wejście Phono
  • Sekcja Pre-Out dla strefy głównej i Zone 2
  • możliwość podłączenia dwóch swubwooferów
  • 1 wejście coaxial oraz 1 wejście optyczne

Marantz Stereo 70S w salonie Audio Format

Amplitunery stereo Marantz Stereo 70S dostępne są w obu kolorach na stronie naszego sklepu https://audioformat.pl/pl/marantz-stereo-70s-czarny-autoryzowany-dealer-salon-warszawa-raty-negocjuj-cene.html

 

Producenci urządzenia zadbali o każdy detal, wzięto też pod uwagę pierwszy kontakt przyszłego użytkownika z urządzeniem, który następuje przy rozpakowaniu najnowszego wzmacniacza Marantz Stereo 70S. Marantz ten został bardzo elegancko zapakowany, a pilot wygląda jak wyjęty ze zdecydowanie droższego urządzenia HiFi.

 

            

 

Salon Audio Format | Warszawa, Jórskiego 56

www.audioformat.pl

Tel: 530111995

sklep@audioformat.pl